fbpx

Fotograf na Chrzest Święty

Chrzest Święty to pierwsza tak ważna uroczystość w życiu zarówno dziecka jak i rodziny. Jako fotograf chciałabym uchwycić wszystkie wyjątkowe emocje, osoby i sytuacje towarzyszące Wam tego dnia. Jeśli szukacie fotografa na Chrzciny – jesteście w odpowiednim miejscu. 🙂

Jak wygląda praca fotografa podczas Chrztu Świętego?

To zależy, kiedy odbywa się Chrzest: przed Mszą Świętą, w trakcie czy po Mszy, a także od wybranego pakietu zdjęć.

Bardzo istotna informacja od Was to…

…kiedy będzie odbywać się Chrzest Święty. Proszę o taką informację przed uroczystością.

Druga ważna informacja dla Was: ukończyłam diecezjalny kurs dotyczący fotografowania i filmowania i posiadam niezbędne upoważnienia Legnickiej Kurii Biskupiej do robienia zdjęć w trakcie uroczystości kościelnych.

Przygotowania przed Chrztem Świętym

Jeśli wybraliście pakiet z opcją przygotowań, odpowiednio wcześniej pojawię się u Was domu i wykonam krótki fotoreportaż z chwil przed uroczystością: detale związane z Chrztem, jak szatka, świeca, buciki, ubieranie maluszka, chwila karmienia przed wyjściem i rodzinne, przytulne portrety w otoczeniu domowym. Następnie kieruję się w stronę kościoła i czekam na Wasze przybycie.

Sakrament Chrztu przed Mszą Świętą

Jeśli Chrzest odbywa się przed Mszą Świętą, w kościele zjawiam się pół godziny przed tym, jak rozpocznie się uroczystość. Przywitam się z Wami, a następnie przejdę do wykonania zdjęć w trakcie ceremonii. Druga część to zdjęcia po Mszy Świętej – fotografie portretowe, rodzinne, grupowe w kościele, przed kościołem lub na przyjęciu, jeśli taki pakiet wybraliście.

Sakrament Chrztu podczas Mszy Świętej

Jeśli dziecko będzie ochrzczone w trakcie Mszy, będę przed jej rozpoczęciem, odszukam Was w tłumie wiernych i dam znać, że jestem. Zdjęcia wykonuję chwilę przed rozpoczęciem Mszy Świętej i, rzecz jasna, podczas udzielania sakramentu, następnie spotykamy się na zdjęcia grupowe z całą rodziną, plenerowe lub na przyjęciu, jeśli taki pakiet wybraliście.

Sakrament Chrztu po zakończeniu Mszy Świętej

Jeśli natomiast Chrzest Święty odbywa się po Mszy Świętej, przed Mszą postaram się Was odnaleźć i dam znać, że jestem. Po zakończeniu ceremonii spotkamy się na udzieleniu sakramentu Chrztu i wówczas wykonam dla Was zdjęcia z tego wyjątkowego momentu, a także zdjęcia po sakramencie – rodzinne w każdej możliwej konfiguracji :), plenerowe lub na przyjęciu, jeśli taki pakiet wybraliście.

Jak długo będziecie czekali na zdjęcia?

Fotografie w wersji elektronicznej są gotowe do 21 dni roboczych, liczone od dnia Chrztu Świętego. Po przygotowaniu zdjęć, wysyłam Wam link do galerii zabezpieczonej hasłem w Strefie Klienta. Możecie je stamtąd pobrać na dysk. Odbitki tychże zdjęć, zapakowane w eleganckie etui, oraz płyta CD/DVD z fotografiami (a także albumy, jeśli zdecydowaliście się na pakiet z albumem), będą do odebrania również do 21 dni roboczych od dnia Chrztu lub wybrania zdjęć. Możecie je odebrać osobiście lub poprosić o ich wysłanie kurierem na mój koszt na adres domowy.PAKIETY FOTOGRAFICZNE NA CHRZEST ŚW.

PAKIET STANDARD: 600 zł

 • Zdjęcia z ceremonii w kościele, zdjęcia plenerowe po Mszy Św.: zdjęcia portretowe dziecka i zdjęcia rodzinne,
 • 30 zdjęć po profesjonalnym retuszu w wersji elektronicznej,
 • 30 odbitek w dużym formacie 15×23 cm,
 • Odbitki na wysokiej jakości papierze jedwabnym,
 • Albumik pamiątkowy 20×20 cm, 5 rozkładówek,
 • Galeria online,
 • Dodatkowe pojedyncze zdjęcia 30 zł/szt. (retusz i wywołanie),
 • Płyta CD/DVD ze zdjęciami,
 • Czas trwania sesji ok. 1-2 h.
 • Dodatkowa możliwa opcja + 100 zł: pakiet 50 odbitek, np. jako prezent dla rodziny: zdjęcia 15×23 cm na papierze jedwabnym, zdjęcia można dowolnie wybrać, powielać te same kadry.

PAKIET PREMIUM: 900 zł

 • Zdjęcia z ceremonii w kościele, zdjęcia plenerowe po Mszy Św.: zdjęcia portretowe dziecka i zdjęcia rodzinne, fotorelacja z przyjęcia,
 • 100 zdjęć po profesjonalnym retuszu w wersji elektronicznej,
 • 100 odbitek w dużym formacie 15×23 cm,
 • Odbitki na wysokiej jakości papierze jedwabnym,
 • Album pamiątkowy premium w oprawie skórzanej lub płóciennej 20×20 cm, 10 kart,
 • Galeria online,
 • Dodatkowe zdjęcia 30 zł/szt. (retusz i wywołanie),
 • Płyta CD/DVD ze zdjęciami,
 • Czas trwania sesji ok. 3-4 h.
 • Dodatkowa możliwa opcja + 200 zł: pakiet 100 odbitek, np. jako prezent dla rodziny: zdjęcia 15×23 cm na papierze jedwabnym, zdjęcia można dowolnie wybrać, powielać te same kadry.

Do każdego pakietu możecie zamówić piękne fotoalbumy w porządnej oprawie ze skóry lub płótna. Zdjęcia z Chrztu są naświetlane na grubym papierze fotograficznym, dlatego karty (strony) w albumie są sztywne i bardzo trwałe. Taki album to wspaniała pamiątka na lata.

Jeśli macie jakieś wątpliwości, pytania – na wszystko odpowiem. Zapraszam do kontaktu i, mam nadzieję, do zobaczenia już niebawem! 🙂


 • Koszt dojazdu poza miastem Legnica liczony jest według stawki 1 zł/1 km (dojazd do Klienta oraz powrót).

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

TAGI: fotograf na Chrzest Legnica, fotograf na Komunię Legnica, fotografia rodzinna, fotografia dziecięca, fotografia noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa, sesja dziecięca, sesja rodzinna, Lubin, Jawor, Chojnów, Głogów, Polkowice, Złotoryja, Wałbrzych.