Poznaj mnie lepiej

Kobieta z aparatem Magda Plewa Fotograf z Legnicy

Witaj, nazywam się Magda Plewa i zawodowo zajmuję się fotografią.

Pracuję jako fotograf w Legnicy, Lubinie i Wrocławiu, a także na terenie okolicznych miejscowości.

Fotografia to moja pasja i zawód, to powietrze, które wypełnia moje płuca od rana do wieczora.

Jestem osobą o pozytywnym nastawieniu, kreatywną, twórczą i w pełni zaangażowaną w to, co robię. A najważniejsze jest dla mnie, żeby robić w życiu to, co się kocha i dzielić się tą radością ze wszystkimi, których mamy szczęście spotkać na swojej drodze.

Największą satysfakcję sprawia mi fotografowanie ludzi i łapanie wyjątkowych momentów, nawet w całkiem codziennych sytuacjach. Uwielbiam pracować w naturalnym świetle i otoczeniu, tam gdzie fotografowana osoba czuje się w pełni swobodnie. Sesje lifestylowe, rodzinne oraz plenerowe są moim żywiołem.

Z przyjemnością fotografuję także w warunkach studyjnych, wykonując sesje portretowe, wizerunkowe oraz produktowe.


Prywatnie jestem spełnioną kobietą, szczęśliwą żoną i mamą cudownej dwójki: Szymona i Julii. Uwielbiam podróżować, kocham mocną kawę i dobrą kuchnię. Wolny czas poświęcam na relaks przy dobrym kryminale, wieczorne maratony z serialami Netlixa oraz na fajne aktywności z moją rodziną.

Odwiedź mnie na Instagramie i Facebooku oraz obejrzyj moje zdjęcia.

TAGI: fotograf na Chrzest Legnica, fotograf na Komunię Legnica, fotografia rodzinna, fotografia dziecięca, fotografia noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa, sesja dziecięca, sesja rodzinna, Lubin, Jawor, Chojnów, Głogów, Polkowice, Złotoryja, Wałbrzych.

Treść chroniona przed kopiowaniem