fbpx

Poznaj mnie lepiej

Kobieta z aparatem Magda Plewa Fotograf z Legnicy

Witaj, nazywam się Magda Plewa i zawodowo zajmuję się fotografią.

Pracuję jako fotograf w Legnicy, Lubinie i Wrocławiu, a także na terenie okolicznych miejscowości.

Fotografia to moja pasja i zawód, to powietrze, które wypełnia moje płuca od rana do wieczora.

Jestem osobą o pozytywnym nastawieniu, kreatywną, twórczą i w pełni zaangażowaną w to, co robię. A najważniejsze jest dla mnie, żeby robić w życiu to, co się kocha i dzielić się tą radością ze wszystkimi, których mamy szczęście spotkać na swojej drodze.

Największą satysfakcję sprawia mi fotografowanie ludzi i łapanie wyjątkowych momentów, nawet w całkiem codziennych sytuacjach. Uwielbiam pracować w naturalnym świetle i otoczeniu, tam gdzie fotografowana osoba czuje się w pełni swobodnie. Sesje lifestylowe, rodzinne oraz plenerowe są moim żywiołem.

Z przyjemnością fotografuję także w warunkach studyjnych, wykonując sesje portretowe, wizerunkowe oraz produktowe.

Obejrzyj moje studio fotograficzne w centrum Legnicy!


Prywatnie jestem spełnioną kobietą, szczęśliwą żoną i mamą cudownej dwójki: Szymona i Julii. Uwielbiam podróżować, kocham mocną kawę i dobrą kuchnię. Wolny czas poświęcam na relaks przy dobrym kryminale, wieczorne maratony z serialami Netlixa oraz na fajne aktywności z moją rodziną.

Odwiedź mnie na Instagramie i Facebooku oraz obejrzyj moje zdjęcia.

TAGI: fotograf na Chrzest Legnica, fotograf na Komunię Legnica, fotografia rodzinna, fotografia dziecięca, fotografia noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa, sesja dziecięca, sesja rodzinna, Lubin, Jawor, Chojnów, Głogów, Polkowice, Złotoryja, Wałbrzych.