fbpx

Fotografia okolicznościowa

Fotografia okolicznościowa: urodziny, rocznice, Chrzest Święty i Komunia Święta

a także imprezy branżowe, eventy firmowe, fotorelacje z warsztatów, szkoleń, koncertów, spotkań autorskich i innych wydarzeń.

Co oferuję?

  • Fotorelacje z imprez okolicznościowych i rodzinnych,
  • Okolicznościowe sesje portretowe,
  • Okolicznościowe sesje w plenerze.

Rodzinne uroczystości to podniosłe chwile, które zasługują na piękną oprawę i wyjątkowe zdjęcia.

Chrzest Święty i Komunia Święta są ważnymi momentami w życiu zarówno dziecka jak i rodziny. Jako fotograf chciałabym uchwycić wszystkie wyjątkowe emocje, osoby i sytuacje towarzyszące Wam tego dnia. Wykonuję fotografie portretowe dziecka, zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi i dziadkami, a także zdjęcia grupowe całej rodziny. Sesję realizuję w kościele, plenerze, domu lub restauracji. Dokumentuję także wszystkie detale jak szatkę na Chrzest, ubranie komunijne, świecę, wianuszek, kwiaty, buciki. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia tych pięknych chwil.

Niemniej ważne są uroczystości jak urodziny czy rocznice. Fotograf na urodzinach może być szansą, że każdy gość tego wyjątkowego wydarzenia będzie na zdjęciu. Sprawcie sobie prezent w postaci pięknych, rodzinnych kadrów z przebiegu uroczystości w domu lub restauracji. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie fotoreportaż z urodzin, na których pojawią się wszystkie ważne dla solenizanta osoby, a także detale jak urodzinowy strój, tort ze świeczkami, urodzinowe dekoracje i prezenty.

Fotografia eventowa

Co oferuję?

  • Zdjęcia z imprez, koncertów,
  • Zdjęcia z konferencji, warsztatów, szkoleń, dni otwartych, spotkań autorskich,
    targów i zlotów,
  • Zdjęcia z innych imprez i wydarzeń, w których uczestniczysz lub które organizujesz.

Zbliża się ważna impreza, którą chcesz pamiętać całe życie? Pamiątkowe zdjęcia przywołają wspomnienia i sprawiają, że znów poczujesz emocje tamtego wyjątkowego dnia. A może szykuje się kluczowe wydarzenie dla Twojej kariery zawodowej lub firmy – konferencja, warsztaty lub szkolenie i potrzebujesz zdjęć do zrelacjonowania przebiegu eventu?

Poznaj pakiety w kategorii Fotografia okolicznościowa i eventowa.

TAGI: fotograf na Chrzest Legnica, fotograf na Komunię Legnica, fotografia rodzinna, fotografia dziecięca, fotografia noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa, sesja dziecięca, sesja rodzinna, Lubin, Jawor, Chojnów, Głogów, Polkowice, Złotoryja, Wałbrzych.