fbpx

Fotoprodukty dla Ciebie

Zastanawiasz się nad szczegółami oferty fotograficznej i zainteresował Cię konkretny fotoprodukt? Poniższa lista zawiera najczęściej realizowane fotoprodukty, od odbitek, przez albumy, kończąc na fotoobrazie, który może ozdobić ścianę w Twoim domu. Poznaj wszystkie piękne fotoprodukty i wybierz najlepszy dla siebie.

Odbitki

…a po sesji przychodzi najprzyjemniejsza część – dostajesz w swoje dłonie GOTOWE ZDJĘCIA! Odbitki to najbardziej klasyczna i najczęściej wybierana forma wywoływania wspomnień. Zdjęcia, które otrzymujesz po sesji ze mną naświetlane są na wysokiej jakości papierze fotograficznym o jedwabistej powierzchni. Już samo dotykanie sprawia tyle przyjemności! 🙂 Jego struktura przypomina zdjęcia z dawnych lat, a sam papier wspaniale oddaje kolory skóry i sprawia, że zdjęcia ożywają 😍💥

W pakietach fotograficznych, które dla Ciebie realizuję, oferuję wydruki zdjęć w dużym formacie 15 x 23 cm.

Duże zdjęcie na porządnym, jedwabistym papierze = piękne wrażenia estetyczne. I nie trzeba sięgać po lupę, żeby dojrzeć szczegóły. 🙂

Album EKO

Fotoprodukt, jakim jest Album Eko to minimalistyczna i elegancka forma przechowywania zdjęć. Sprawdzi się, gdy chcesz w jednym miejscu zgromadzić wszystkie lub większość zdjęć z sesji. Stanowi świetny dodatek do odbitek, a także może być idealnym pomysłem na prezent dla rodziny. Czym się charakteryzuje? To album, który w całości składa się ze sztywnych kart fotograficznych. Zarówno na okładce jak i we wnętrzu nadrukowane są zdjęcia z sesji. Eko, ponieważ wykonany jest z grubego, porządnego papieru fotograficznego o jedwabistej strukturze.

Triplex

Triplex to fotoprodukt, na który składają się trzy zdjęcia wywołane na grubym papierze fotograficznym. Zdjęcia są przyklejone do eleganckiej, rozkładanej jak harmonijka okładki z ekoskóry. Kiedy najlepiej sprawdzi się triplex? Wszędzie tam, gdzie chcesz wyeksponować szczególne kadry, na przykład, z sesji dziecięcej, rodzinnej lub komunijnej. Może pełnić rolę prezentu dla rodziny. Świetnie prezentuje się rozłożony na komodzie lub poskładany w formie książki.

Album w płótnie lub skórze

Kolejny fotoprodukt to Album w płótnie lub w skórze to klasyczna, ponadczasowa forma zachowywania wspomnień na lata. Sprawdzi się, gdy chcesz w jednym miejscu zgromadzić wszystkie lub większość zdjęć z sesji. Wyróżnia się okładką z grubego płótna lub skóry (welurowej albo licowej) i pięknym wnętrzem, złożonym ze sztywnych kart fotograficznych, na których wywołuje się zdjęcia. Okładkę może zdobić grawer. Album może stanowić piękny prezent na wyjątkową okoliczność lub po prostu być wspaniałą ozdobą pokoju, po którą co jakiś czas sięgamy, aby rodzinnie pooglądać zdjęcia.

Album z sesji zdjęciowe w Legnicy Lubin Wrocław

Fotoobraz na płótnie

Lubisz otaczać się pięknymi zdjęciami na co dzień? Fotoobraz ze zdjęciem z Waszej sesji każdego dnia będzie wspaniale zdobił ścianę i dopełniał domowe wnętrze. Co wyróżnia ten fotoprodukt? Nadruk wysokiej jakości na grubym płótnie naciągniętym na porządną, drewnianą ramę. Możesz go zamówić w wielu formatach.

Fotoobraz z sesji noworodkowej w Legnicy
Sesja noworodkowa i fotoobraz studio fotograficzne w Legnicy

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

TAGI: fotograf na Chrzest Legnica, fotograf na Komunię Legnica, fotografia rodzinna, fotografia dziecięca, fotografia noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa, sesja dziecięca, sesja rodzinna, Lubin, Jawor, Chojnów, Głogów, Polkowice, Złotoryja, Wałbrzych.