fbpx

Informacje

Gruszka w dłoniach Fotografia artystyczna w LegnicyKilka informacji, które sprawią, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca:

 1. Zanim podejmiesz decyzję o sesji, proszę, zapoznaj się z moim stylem fotografowania i późniejszej obróbki zdjęć. Chciałabym, żebyś był zadowolony z efektów naszej współpracy, dlatego jest to bardzo ważne.
 2. Zobaczyłeś zdjęcie, które Cię zainspirowało? Masz pomysł na sesję? Jestem otwarta na wszelkie sugestie. 🙂 Przed sesją możesz podesłać mi inspiracje (miejsce, kolory, kadry, styl zdjęć), które pomogą nam wspólnie określić kierunek sesji.
 3. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie przygotowania do sesji: jak się ubrać, jaki makijaż wykonać, jak przygotować dzieci do zdjęć – rozmowa rozwieje wszelkie wątpliwości, dlatego, proszę, pytaj śmiało. 🙂
 4. Wykonanie sesji poprzedza podpisanie umowy, która określa warunki i zakres naszej współpracy.
 5. Rezerwacja terminu sesji fotograficznej ma miejsce po wpłacie zadatku w wysokości 50% ceny wybranego pakietu.
  Proszę rezerwować terminy wpłatą zadatku na konto: 73 1140 2004 0000 3202 5622 5130 (mBank), w tytule przelewu wpisując: termin sesji + okoliczność + imię i nazwisko. Np. 05.05.2019 + sesja rodzinna + Katarzyna Nowak.
 6. Odbitki są gotowe do odbioru do 21 dni roboczych, licząc od dnia wykonania zdjęć lub wyboru kadrów przez Klienta.
 7. Odbitki możesz odebrać osobiście po wcześniejszym umówieniu terminu przekazania lub mogę wysłać je do Ciebie kurierem.
 8. Do kosztu sesji wykonywanych poza Legnicą doliczam koszt dojazdu i powrotu. Wynosi on 1 zł/1 km.
 9. Jeśli nie możesz zjawić się na sesji, nawet jeśli będzie to godzinę przed wyznaczonym czasem, proszę, poinformuj mnie o tym telefonicznie.
 10. Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie. Jeśli masz jakieś wyjątkowe oczekiwania lub pomysły na zdjęcia albo produkty fotograficzne (np. odbitki, fotoalbumy, zdjęcia oprawione w ramy, nietypowe formaty odbitek), powiedz mi o nich. Zaproponuję Ci ofertę uszytą na miarę. 🙂

TAGI: fotograf na Chrzest Legnica, fotograf na Komunię Legnica, fotografia rodzinna, fotografia dziecięca, fotografia noworodkowa, sesja noworodkowa, sesja ciążowa, sesja dziecięca, sesja rodzinna, Lubin, Jawor, Chojnów, Głogów, Polkowice, Złotoryja, Wałbrzych.